Transformice

Transformice

Gry akcji Gry platformowe Multiplayer
Zobacz stronę gry na Steam
7

Ocena redakcji

6.3

Śr. graczy

Transformice
Transformice

Od czasu do czasu na rynku pojawia się gra, która całkowicie wychodzi poza utarte schematy. Taki tytuł nie zawsze jest skazany na sukces, jednak niewątpliwie przyciąga uwagę graczy. Transformice cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem oraz zdecydowanie sukces odniósł.

Data premiery:Platformy:

Transformice – opis fabuły

Założenie tego tytułu nie są zbyt skomplikowane. Transformice to gra, w której gracze wcielają się w stado myszy, a następnie ścigają się, aby jak najszybciej dotrzeć do sera pokonując przy tym szereg trudności. Wszystkie chwyty dozwolone, a ten kto pierwszy dotrze do sera – wygrywa. Gra pomimo swojej prostoty szturmem wdarła się na rankingi Steama, gdyż zbiera same bardzo pozytywne recenzje.

Transformice – na czym polega?

Transformice jest typową platformówką, która dostarcza bardzo wiele zabawy. Na jednej mapie może grać nawet kilkudziesięciu graczy, przez co szybko wkrada się chaos. Dzięki temu dochodzi do wielu nieprzewidzianych i zabawnych sytuacji. 

Twórcy zdecydowanie zadbali o to, aby gracze nie nudzili się przy tym tytule. W grze dostępnych jest 7 oficjalnych trybów oraz 200 map. Dodatkowo umożliwiono tworzenie modyfikacji, dzięki czemu powstały dziesiątki dodatkowych trybów, a także ponad 5 milionów map. Jeżeli w dalszym ciągu uważasz, że to za mało to intuicyjny edytor poziomów pozwoli stworzyć Ci własne, niepowtarzalne przygody.

Co istotne, gra jest całkowicie darmowa, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby dać jej szansę. Twórcy oparli model biznesowy o mikropłatności, które sprowadzają się jedynie do kosmetycznych elementów niemających wpływu na samą rozgrywkę. Oprawa graficzna jest stosunkowo prosta, dlatego żaden komputer nie będzie miał problemu z jej uruchomieniem.

Jakie tryby posiada Transformice?

Transformice to tytuł który oferuje wyłącznie tryb wieloosobowy. Nie została przewidziana rozgrywka dla jednego gracza, jednak trudno uznać to za wadę w tego typu grze. Największa satysfakcja płynie właśnie z rywalizacji pomiędzy graczami, lub przyjaciółmi, których zawsze można zaprosić do wspólnej rozgrywki.

Materiały video

Aktywni gracze w ciągu ostatnich 7 dni na Steam:

0
Would love your thoughts, please comment.x