Totally Accurate Battlegrounds

Totally Accurate Battlegrounds

Gry akcji Gry survivalowe Multiplayer
Zobacz stronę gry na Steam
7

Ocena redakcji

7.7

Śr. graczy

Totally Accurate Battlegrounds
Totally Accurate Battlegrounds

Niby rynek gier pęka w szwach od propozycji battle royale, ale Ty wciąż nie znalazłeś/aś tytułu dla siebie? Wszystko wydaje Ci się zbyt poważne i za mało pokręcone? W takim razie koniecznie sprawdź Totally Accurate Battlegrounds od studia Landfall.

Data premiery:Platformy:

Totally Accurate Battlegrounds – opis fabuły

Jako sieciowa strzelanka battle royale Totally Accurate Battlegrounds nie posiada wyraźnie zarysowanej fabuły. Tak jak w innych produkcjach tego typu gracze trafiają na arenę, której teren z czasem się zawęża. Przetrwać zmagania może tylko jedna osoba/drużyna, więc gracze walczą nie tylko z otoczeniem, ale też między sobą. Zabawę rozpoczynają oczywiście bez szczególnie imponującej broni i akcesoriów – te znaleźć muszą w trakcie rywalizacji.

Totally Accurate Battlegrounds – na czym polega?

Oficjalnie Totally Accurate Battlegrounds z pewnością przynależy do gatunku battle royale, ale w praktyce wygląda bardziej jak produkcja ten typ tytułów wyśmiewająca (studio Landfall ma już zresztą jedną parodię na koncie – Totally Accurate Battle Simulator). Sam pomysł na produkcję narodził się w ramach primaaprilisowego żartu.

Zarówno estetycznie, jak i na poziomie mechaniki gra prezentuje się niczym skrzyżowanie hitów ostatnich lat – Fall Guys, Apex Legends i Fortnite. Kolorowe, ragdollowe postaci, umownie nakreślona przestrzeń i przedmioty, fizyczny silnik generujący mnóstwo absurdalnych akcji – oto wizytówka Totally Accurate Battlegrounds. Przy tym wszystkim tytuł posiada jednak charakterystyczne dla battle royale atrybuty – mapę z opisanymi lokacjami, zróżnicowane typy przestrzeni (lasy, hangary, wioski itp.), zawężające terytorium zagrożenie i inne.

Twórcy umożliwili użytkownikom rozgrywanie w Totally Accurate Battlegrounds meczy w maksymalnie 60 osób. Do dyspozycji oddali też graczom ponad 90 typów broni (niektóre bardzo absurdalne, np. garnek). Szczególnym zainteresowaniem gra cieszyć się powinna przede wszystkim u wielbicieli czarnego humoru. Mnogość skórek i ulepszeń sprawia, że gracze mają ogromne możliwości, jeżeli chodzi o personalizowanie swoich ragdollowych ludzików. Siejący zniszczenie banan z minigunem? Proszę bardzo.

Jakie tryby posiada Totally Accurate Battlegrounds?

W Totally Accurate Battlegrounds grać można jedynie w trybie sieciowym. Twórcy przewidzieli jednak rozgrywkę solo, w duecie lub drużynowo. W każdym przypadku cel meczu jest jednak taki sam – przetrwać do końca i wyeliminować innych.

Materiały video

Aktywni gracze w ciągu ostatnich 7 dni na Steam:

0
Would love your thoughts, please comment.x