The Drift Challenge

The Drift Challenge

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/platne/serwer73790/public_html/wp-content/themes/gauge/lib/sections/hub-header.php on line 64
>Gry sportowe
Gry wyścigowe Multiplayer
Zobacz stronę gry na Steam
6

Ocena redakcji

4.8

Śr. graczy

The Drift Challenge
The Drift Challenge

Od zawsze kręciło Cię palenie gumy i kontrolowane poślizgi, ale w realnym świecie nie możesz pozwolić sobie na szaleństwa za kółkiem? Sprawdź, jak wypadłbyś jako drifter dzięki grze od Vencious Games!

Data premiery:Platformy:

The Drift Challenge – opis fabuły

The Drift Challenge nie jest grą fabularną i polega na realizowaniu kolejnych wyzwań związanych z kontrolowanym poślizgiem jednym z dostępnych w tytule aut. W pewnym sensie można więc uznać, że gracz wciela się tu w początkującego driftera. Twórcy zapowiedzieli zresztą, że w przyszłości w The Drift Challenge pojawi się tryb kariera.

The Drift Challenge – na czym polega?

The Drift Challenge to gra wyścigowa z dążącą do realizmu grafiką, w której zadaniem gracza nie jest wcale to, by dojechać jak najszybciej do mety, ale by na określonej trasie wykonać jak najwięcej kontrolowanych poślizgów. Twórcy umożliwili graczom rozgrywkę z dwóch perspektyw – zza kierownicy i znad karoserii.

Do dyspozycji gracza oddano w The Drift Challenge aż 60 samochodów. Każdy z nich podlega nieskomplikowanemu dostrajaniu. Manipulować można przy mocy silnika, czy zawieszeniu, ale też kwestiach czysto estetycznych, jak dobór felg albo zmiana koloru pojazdu.

Gracz wybiera jedną z plansz – może być to zarówno zjazd pełną serpentyn górską trasą, jak i zamknięte boisko – na którym stara się wykręcić jak najwyższy wynik. Poza samym driftem istnieje opcja wykonywania różnego rodzaju akrobacji. Wraz z postępami w grze gromadzi się punkty, które można wymieniać na nowe auta i ich udoskonalenia.

Jakie tryby posiada The Drift Challenge?

W grze The Drift Challenge dostępny jest zarówno tryb single player, jak i multiplayer. Gra wieloosobowa polega na sieciowej rywalizacji, w której wygrywa ten, kto dzięki serii bardziej widowiskowych ślizgów zyska więcej punktów.

Materiały video

Aktywni gracze w ciągu ostatnich 7 dni na Steam:

0
Would love your thoughts, please comment.x