Super Animal Royale

Super Animal Royale

Gry akcji Gry survivalowe Multiplayer
Zobacz stronę gry na Steam
8

Ocena redakcji

7.7

Śr. graczy

Super Animal Royale
Super Animal Royale

Gatunek battle royale w ostatnim czasie jest eksploatowany wręcz do granic możliwości. Kolejne gry powtarzają przyjęte schematy i przy tym same niewiele wnoszą do rozwoju gatunku. Jednak od czasu do czasu pojawiają się tytuły, które wprowadzają pewien powiew świeżości - nawet do battle royale. Jednym z takich tytułów jest ten oto indyk, czyli Super Animal Royale.

Data premiery:Platformy:, , , ,

Super Animal Royale – opis fabuły

Fabuła w Super Animal Royale nie jest zbyt rozbudowana, zresztą nie jest to główna siłą tej gry. Gracze wcielają się w leśne zwierzęta, a następnie walczą ze sobą w opuszczonym parku Safari z wykorzystaniem znalezionej tam broni. Ten kto przeżyje jako ostatni wygrywa.

Pewnym dodatkowym elementem fabularnym jest historia rezerwatu na którym walczą gracze. Można rozmawiać jego mieszkańcami, czy też przeszukiwać otoczenie w celu zdobycia wskazówek na temat świata i odkryć jego tajemnice.

Super Animal Royale – na czym polega?

Jest to produkcja niepozorna, ale zaskakująco przyjemna. Widok w postaci rzutu izometrycznego oraz ręcznie rysowana kreskówkowa grafika wyróżnia ją spośród innych gier tego gatunku. Gra umożliwia pełną edycję kosmetyczną postaci, a same mapy posiadają interaktywne elementy które mogą pomóc Tobie lub przeciwnikom (przykładem jest kula dla chomika, za pomocą której możesz miażdżyć przeciwników).

Wraz z kolejnymi rozgrywkami gracze mogą odblokować zwierzęta, bronie czy też kolejne elementy kosmetyczne. Gra oferuje możliwość walki zarówno bronią palną, jak i bronią białą. Dzięki temu można w pełni dostosować swoją postać i zyskać przewagę w walce z przeciwnikami.Twórcy nieustannie rozwijają swój tytuł, dlatego w przyszłości możemy się spodziewać kolejnych broni, elementów kosmetycznych, a nawet map i trybów rozgrywki.

Jakie tryby posiada Super Animal Royale?

Jedynym trybem jakiego należy się spodziewać w tym tytule jest rzecz jasna battle royale. W jednej rozgrywce może wziąć udział maksymalnie 64 graczy. Mogą oni walczyć samodzielnie, lub też współpracować w drużynie. Choć nie jest to najpopularniejsza gra na świecie, to nie należy się obawiać pustek na serwerach. Wypełniają je zaimplementowane przez twórców boty, które zaskakująco dobrze sobie radzą.

Materiały video

Aktywni gracze w ciągu ostatnich 7 dni na Steam:

0
Would love your thoughts, please comment.x