O nas

Dowiedz się więcej o BedzieGrane.pl

O BedzieGrane.pl

Bedziegrane.pl to portal, w którym przybliżamy gry warte zauważenia, produkowane przez pojedynczych zapaleńców lub mniejsze studia deweloperskie. Staramy się przedstawić przede wszystkim takie tytuły, w które sami chętnie graliśmy lub dopiero zagramy. Chcemy być również miejscem, w którym mali, niezależni twórcy mogą podzielić się swoją pracą, co będzie stanowiło dla nich dodatkowy sposób na promocję tytułu. Całość uzupełniamy najlepszymi fanowskimi modyfikacjami do znanych gier.

Logo bedziegrane.pl to Indyk, a jak każdy zapalony fan gier wie, „Indyki” to popularne określenie na gry mniejszych twórców, w założeniu będących niezależnymi w swojej pracy. Oczywiście jest to pojęcie niesprecyzowane i mamy zamiar posługiwać się nim bardzo elastycznie. Staramy się jednak, aby proponować gry, które w serwisie Steam posiadają tag „indie” lub „niezależne”. Ideą strony jest przede wszystkim dostarczanie użytkownikom propozycji ciekawych gier, dążąc do tego, aby w większości przypadków były to jednak gry Indie.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Poruszamy się głównie w produkcjach, które nie kosztują zbyt wiele i z reguły mieszczą się w granicy 100zł. W grach Indie drzemie niesamowity potencjał, jednak wiele z tych tytułów pozostaje niezauważona. Popularne „indyki” to świetna metoda na miłe spędzenie wielu wieczorów, bez konieczności wydawania kilkuset złotych na jeden tytuł.

Zespół

O nas
Tomasz Mielewczyk

Miłośnik gier komputerowych mający na swoim koncie jeden drobny tytuł – branżową grę o pozycjonowaniu stron internetowych „SEO Tales: First day at work”. Wychowany na Gothicu oraz Tzar: The Burden of the Crown. Zawodowo współwłaściciel agencji marketingu internetowego.