Helltaker

Helltaker

Gry logiczne Gry przygodowe Gry zręcznościowe
Zobacz stronę gry na Steam
8

Ocena redakcji

9

Śr. graczy

Helltaker
Helltaker

Czas rozruszać szare komórki, palce i flirciarską gadkę, bo polska gra niezależna od Łukasza Piskorza (vanripper) pod tytułem Helltaker zabierze Cię do piekła, gdzie Twoim zadaniem będzie podrywać demoniczne piękności! Brzmi wystarczająco intrygująco?

Data premiery:Platformy:

Helltaker – opis fabuły

Historia udowodniła, że za miłością można iść i do samego piekła, a co z… flirtem? W tytule Helltaker gracz wciela się w młodego mężczyznę, który oczarowany urodą diabelskich panien postanawia udać się do samego piekła i spróbować swoich technik podrywu. Demoniczne piękności są jednak wyjątkowo niedostępne. Droga do ich serca wiedzie przez komnaty usiane pułapkami i logicznymi zagadkami. Czy uda Ci się pokonać te przeszkody?

Helltaker – na czym polega?

Helltaker zrealizowany został w ręcznie rysowanej grafice 2D. Gatunkowo zaś tytuł wpisuje się w spektrum gier logicznych z elementami przygodowymi i zręcznościowymi.

Podstawę rozrywki stanowi przesuwanie przeszkód (kamiennych bloków) i torowanie sobie drogi do poszczególnych elementów, by osiągnąć cel (np. najpierw należy dostać się do klucza, a następnie do skrzynki, którą tym kluczem się otwiera). Kolejne kroki trzeba więc planować z dużym wyprzedzeniem, śledząc zarówno najbliższe konsekwencje podejmowanych decyzji, jak i te bardziej odległe. Wraz z postępami rośnie poziom trudności, a wyzwanie zaczyna stanowić nie tylko przesuwanie bloków w odpowiednie strony i w odpowiedniej kolejności, ale też unikanie pułapek i innych niebezpieczeństw.

Jakie tryby posiada Helltaker?

Hellteker to gra dedykowana wyłącznie jednemu graczowi. Jej podstawowym trybem jest kampania fabularna, w której bohater napotyka kilka uroczych (i upiornych) demonic.

Materiały video

Aktywni gracze w ciągu ostatnich 7 dni na Steam:

0
Would love your thoughts, please comment.x