Eneba – co to jest?

Eneba – co to jest?

W Internecie nie brakuje miejsc, w których można nabyć cyfrowe wersje gier na wszystkie dostępne na rynku platformy. Jednym z nich jest Eneba – sklep internetowy będący częścią grupy przedsiębiorstw spod szyldu Helis. Firma zajmuje się m.in. tworzeniem oprogramowania i cyfrową dystrybucją gier wideo. Eneba posiada swoją główną siedzibę na Litwie, a z usług firmy korzysta coraz więcej osób. 

Eneba – kilka słów o firmie

Eneba rozwija się prężnie na całym globie. Mowa o krajach Ameryki Północnej oraz Południowej, a także Australii i praktycznie wszystkich państwach Unii Europejskiej – w tym w Polsce. W rezultacie, sklep umożliwia prowadzenie transakcji również w złotówkach, co dla klientów z Polski jest sporym ułatwieniem. Poza tym, Eneba jest dostępna w polskiej wersji językowej. 

W sklepie internetowym Eneba można kupić ulubione gry na komputery osobiste oraz konsole w bardzo atrakcyjnych cenach. Wynika to z częstych promocji i wyprzedaży, które obejmują dziesiątki różnych produktów. Warto jednak podkreślić, że wszystkie dostępne w Enebie gry są sprzedawane wyłącznie w formie cyfrowej. Co więcej, klucze do gier są zweryfikowane i pochodzą z legalnych źródeł. 


Każdy produkt wystawiany jest przez renomowanego sprzedawcę, co ma spory wpływ na bezpieczeństwo klientów. Użytkownik kupuje więc pełną wersję gry za znacznie niższą cenę. Popularność Eneby sprawia, że odwiedza ją ponad milion użytkowników każdego miesiąca. Wszystko, co należy zrobić to wybrać produkt, zakończyć transakcję i użyć cyfrowego klucza zgodnie z instrukcją. 

Co znajdziesz w sklepie Eneba?

Cóż, przede wszystkim gry na komputery oraz konsole.  Mowa zarówno o grach typu AAA, a więc potężnych produkcjach o wielkim budżecie, jak i o tzw. grach indie od niezależnych twórców. Wszystkie tytuły dostępne są w niższych cenach, a w katalogu znajdziemy:

  • gry na PC
  • gry na konsole Xbox
  • gry na konsole PlayStation
  • gry na konsole Nintendo Switch

Wśród dostępnych produkcji można wybierać spośród starszych gier, jak i tych najnowszych. Co więcej, Eneba umożliwia graczom kupowanie przedpremierowych produkcji. Zwolennicy “tej jednej platformy” mogą wykorzystać swój klucz na platformach Steam, GOG, Origin czy Uplay. Dzięki temu nie trzeba instalować kolejnych aplikacji na swoim dysku, aby odpalić grę.

Z kolei gracze konsolowi mogą korzystać ze specjalnych kart abonamentowych, takich jak Game Pass oraz PlayStation Plus. Oczywiście, poszczególne karty wykorzystane być mogą wyłącznie w konkretnym regionie. W przeciwnym razie może wystąpić problem tzw. blokady regionalnej.

Oprócz wspomnianych gier, Eneba oferuje również oprogramowanie komputerowe. Mowa przede wszystkim o programach antywirusowych, choć – trzeba tu dodać – ten katalog produktowy nie stanowi większości działań firmy. Eneba koncentruje się bowiem w praktyce wyłącznie na grach.

Ceny na Enebie?

Dzięki licznym promocjom i wyprzedażom, możemy nabyć nawet najnowsze gry w bardzo niskich cenach. Rabaty mogą sięgać od kilku do kilkudziesięciu procent. Do sklepu warto zaglądać regularnie, aby nie przegapić okazji. Poza tym, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Warto również dodać, że Eneba nie przewiduje możliwości zwrotu zakupionego kodu. Taka możliwość jest brana pod uwagę wyłącznie wtedy, gdy kod do nas nie dotarł lub po prostu nie działa. 

Miłośnik gier komputerowych mający na swoim koncie jeden drobny tytuł – „SEO Tales: First day at work”. Wychowany na Gothicu oraz Tzar: The Burden of the Crown.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x