Dlaczego Superbet ma najlepsze opinie?

Dlaczego Superbet ma najlepsze opinie?

Na polskim rynku w tym momencie znajduje się już ponad 20 firm, które uzyskały pozwolenie od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Sytuacja znacząco zmieniła się więc od 2017 roku, kiedy została wprowadzona ustawa hazardowa. Jakie opinie mają poszczególni bukmacherzy a także, dlaczego Superbet wybija się ponad konkurencję?

Artykuł sponsorowany

Sytuacja na polskim rynku

W 2017 roku została wprowadzona ustawa hazardowa, której celem było ograniczenie wpływów nielegalnych bukmacherów na terenie naszego kraju. Z perspektywy czasu trzeba przyznać, że ograniczenie szarej strefy się udało, ale tylko w pewnym procencie. Firmy, które nie posiadają licencji od Ministerstwa Finansów, nadal oferują swoje usługi graczom na terenie naszego kraju nawet pomimo blokady stron.

Mimo wszystko trzeba przyznać, że rynek legalnych bukmacherów znacząco rozwinął się na przestrzeni ostatnich 6 lat. Konkurencja pozytywnie również wpływa na możliwości, które otrzymują gracze od nowych podmiotów. W przeszłości można powiedzieć, że dominowały Fortuna, STS i Totolotek i to właśnie te firmy zbierały większość ruchu, a także nie musiały się zbytnio wysilać, aby pozyskiwać nowych graczy. Tym samym marketing i promocje dla graczy stały na zdecydowanie niższym poziomie.

Przełomowymi momentami, które z pewnością warto wyróżnić, były licencje otrzymane od Ministerstwa Finansów dla kolejnych podmiotów z zagranicznym kapitałem. Bardzo mocnym sygnałem dla branży było między innymi pojawienie się w Polsce po raz kolejny bukmachera Betclic. Analogicznie wyglądała sytuacja z Superbet, czyli operatorem, który zdominował rumuński rynek. Superbet rozpoczął swoje działania na terenie naszego kraju od inwestycji w punkty stacjonarne. Przełomowym momentem okazało się jednak wejście w kanał online, gdzie teraz jest to bukmacher z najlepszymi opiniami na polskim rynku.

Obecna sytuacja na rynku zakładów bukmacherskich wskazuje, że najwięcej udziałów posiada nadal firma STS, a za jej plecami czai się Fortuna. Dwójka wielkich graczy nie jest już jednak osamotniona na szczycie, ponieważ Superbet i Betclic z roku na rok powiększają swój udział rynkowy. W perspektywie kilku lat może dojść do rotacji na szczycie polskiej piramidy bukmacherskiej.

Jak zbudować pozytywne opinie wśród graczy?

Superbet to jeden z tych bukmacherów, któremu udało się odmienić opinię graczy. Początkowo rumuński operator wystartował na terenie naszego kraju od inwestycji w punkty stacjonarne. Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że opinie na ich temat nie były zbyt pozytywne. Większość klientów wolała jednak udać się do konkurencji i obstawiać w dobrze sobie znanych placówkach STS i Fortuny. Superbet miał bardziej skomplikowaną ofertę, a jednocześnie dostęp do punktów był zdecydowanie trudniejszy, ponieważ było ich mniej. Obecnie opinie o Superbet, jako bukmacherze online są zdecydowanie lepsze.

Kluczowym momentem w historii działań Superbet na terenie naszego kraju okazała się inwestycja kanał online oraz kadrę pracowniczą. Bukmacher Superbet oprócz tego, że uzyskał licencję od Ministerstwa Finansów na przyjmowanie i udzielanie zakładów bukmacherskich przez Internet, to dodatkowo mocno zainwestował w kadrę i doświadczonych pracowników. Większość z transferów miała odpowiednie doświadczenie zebrane w innych firmach, co zaowocowało na przyszłość.

Superbet zakłady bukmacherskie od blisko 3 lat znakomicie radzą sobie w kanale online. Rumuński operator praktycznie z roku na rok poprawia Superbet opinie na polskim rynku. Trzeba przyznać, że początek działań przez Internet nie był aż tak udany, jak można było się tego spodziewać, ponieważ część graczy zwracała uwagę na to, że oferta zakładów nie jest do końca czytelna. Superbet bardzo szybko poradził sobie jednak z tym aspektem i dzisiaj jest już jednym z najchętniej używanych operatorów.

Jakie czynniki wpływają na pozytywne opinie na temat tego bukmachera? Przede wszystkim innowacyjność, ponieważ rumuński operator na terenie naszego kraju oferuje wiele kampanii i promocji, których nie mają inni bukmacherzy. Wystarczy wymienić tutaj takie przykłady, jak chociażby Super Game, gdzie można typować wyniki wydarzeń sportowych bez konieczności wpłaty środków i można grać o solidne wygrane warte nawet kilkaset tysięcy złotych. Również bez gotówki na koncie można kręcić Super Spinem, licząc na doładowanie. W Superbet bardzo pozytywne opinie buduje również kampania Super Przewaga. Jest to specjalna opcja, którą można wykorzystać przy obstawianiu kursów głównych na poszczególne dyscypliny. Przykładowo w piłce nożnej, jeśli obstawiona w rynkach głównych drużyna wyjdzie na dwubramkowe prowadzenie, o automatycznie zakład jest rozliczany jako zwycięski. Dla porównania koszykówce konieczne jest 18-punktowe prowadzenie w siatkówce wynik 2:0, a w piłce ręcznej 6 goli przewagi. Trzeba przyznać, że jest to znakomita opcja, która wpływa na dobre Superbet opinie.

Aplikacja mobilna

Jednym z kluczowych atutów bukmachera Superbet na polskim rynku jest również aplikacja mobilna. Aktualne statystyki nie pozostawiają złudzeń, że obecnie większość graczy obstawia za pośrednictwem swojego telefonu komórkowego. Można powiedzieć, że są to proporcje nawet 70 do 30. W tym przypadku każdy z legalnych bukmacherów zdaje sobie sprawę, że aplikacja mobilna to obecnie jeden z najważniejszych elementów, który trzeba dopracować dla komfortu graczy i pozytywnych opinii.

Aplikacja mobilna Superbet jest dostępna na 2 najważniejsze systemy operacyjne. Tym samym zarówno gracze z iOS, jak również Android mogą z niej skorzystać. Na podstawie poszczególnych rankingów większość graczy wskazuje, że najlepsze opinie z aplikacji mobilnych wśród bukmacherów mają właśnie Superbet i Betclic.

Skąd jeszcze biorą się pozytywne opinie o Superbet?

Większość graczy, którzy regularnie analizują to, jakie propozycje oferują im bukmacherzy, wskazują, że Superbet ma najlepsze kampanie dla nowych i starych klientów. W ramach bonusów powitalnych od tego operatora można uzyskać dostęp do 3 najważniejszych promocji na rynku. Tydzień gry bez ryzyka, darmowy zakład, a także bonus od depozytu to opcje, z których można skorzystać od razu po założeniu konta. Superbet jest jednak jednym z nielicznych operatorów, który na równi z ofertą powitalną dba również o swoich stałych klientów. Praktycznie przed każdym większym wydarzeniem dostępne są specjalne akcje związane z retencją. Statystyki wskazują, że obecnie większość graczy, którzy założyli konto w Superbet, zostają u tego bukmachera na dłużej, dlatego też pozytywne opinie nie są tutaj zmyślone.

Superbet pozyskuje również sporą liczbę klientów ze specjalnych kampanii, w których typując za 2 zł można ugrać nawet 600 zł dodatkowego bonusu na start, który łączy się z ofertą powitalną. Pozytywne opinie tego bukmachera w tym przypadku wynikają z tego, że zazwyczaj są to proste zakłady w stylu jedna z drużyn strzeli gola, a nie coś trudnego do realizacji. Superbet ma obecnie najlepsze opinie w polskiej branży zakładów bukmacherskich, ponieważ najmocniej dba o interes swoich klientów, a nie tylko zarobki.

Sprawdź ranking Top 5 gier na PC – niektóre z nich znajdują się w ofercie bukmachera Superbet!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń.

Artykuł sponsorowany

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x