BRAIN / OUT

BRAIN / OUT

Gry akcji Gry zręcznościowe Multiplayer
Zobacz stronę gry na Steam
6

Ocena redakcji

6.6

Śr. graczy

BRAIN / OUT
BRAIN / OUT

BRAIN / OUT to propozycja dla miłośników strzelanek z tłem historycznym. W grze studia Desretkun gracz trafia w sam środek walki żołnierzy NATO i Układu Warszawskiego. Całość rozgrywa się w którejś z byłych republik radzieckich.

Data premiery:Platformy:

BRAIN / OUT – opis fabuły

Chociaż BRAIN / OUT to tytuł rozgrywający się w bardzo konkretnych realiach postsowieckich, w czasie starć NATO i Układu Warszawskiego, to nie posiada trybu fabularnego. Całość koncentruje się wokół uniwersalnych dla zmagań wojennych zasad – unicestwić jak największą liczbę wrogów, ponosząc przy tym możliwie niewielkie straty.

BRAIN / OUT – na czym polega?

BRAIN / OUT to strzelanka free-to-play z widokiem 2D z boku. Całość utrzymana jest w ponurej, wypranej z kolorów (w zgodzie z realiami czasów) estetyce. Zgodnie z prawidłami gatunku polega na eliminacji przeciwników. Jakkolwiek tytuł nie jest trudny w opanowaniu, jeżeli chodzi o zasady, to wymaga sporej dozy zręczności.

Rozgrywka rozpoczyna się na jednej z kilku dostępnych map. Zadaniem gracza jest walka z wrogiem, ale by móc podjąć próbę jego zlikwidowania trzeba go najpierw dostrzec – przeciwnik jest widoczny dopiero, gdy wystrzeli z broni pozbawionej tłumika lub inna osoba drużyny gracza go zauważy. Każda eliminacja przeciwnika oznacza nie tylko punkty oraz doświadczenie, ale także pieniądze. Pieniądze te wymienia się na udoskonalenia – nowe bronie, granaty, ulepszenia do arsenału, akcesoria chroniące. W BRAIN / OUT nie ma możliwości dokonywania realnych postępów bez uczestniczenia w rozgrywce, poprzez inwestowanie prawdziwych pieniędzy. Ważniejsze niż statystyki broni jest tutaj doświadczenie.

BRAIN / OUT posiada też motywujący system bonusów. Za sukcesy w zakresie umiejętności gracze nagradzani są zestawami broni. Za osiągnięcie poziomu najlepszej setki użytkownik otrzymuje unikalny komplet oręża.

Do dyspozycji graczy twórcy oddali kilkadziesiąt rodzajów broni – karabiny, strzelby, pistolety, snajperki, a także bronie do walki wręcz. Ponadto dostępne są również akcesoria modyfikujące, jak celowniki, uchwyty, lufy, kolby, lunety, dwójnogi, czy rozszerzone magazynki. Warto również wiedzieć, że o zyskane w BRAIN / OUT przedmioty należy dbać – jeżeli zrezygnuje się z naprawy broni, ta może zaskoczyć gracza zacięciem się w najmniej pożądanym momencie.

Ogromną zaletą BRAIN / OUT są niewielkie wymagania techniczne. Dzięki temu tytuł z powodzeniem uruchomić można na starszych urządzeniach.

Jakie tryby posiada BRAIN / OUT?

Gra posiada trzy tryby: Domination, Normal oraz Deathmatch. W każdym z nich brać można udział solo lub drużynowo. Ponadto istnieje możliwość rozgrywki z botami zamiast ludzkimi graczami.

Materiały video

Aktywni gracze w ciągu ostatnich 7 dni na Steam:

0
Would love your thoughts, please comment.x